Centrum Medyczne Vinea w Warce

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Naszych pacjentów stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Mazowsza. Centrum Medyczne Vinea to nowoczesna medyczno-dentystyczna klinika w Warce. 

Nasz personel to nasza wizytówka  w Centrum Medycznym Vinea pracują specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii. Zespół składa się z doświadczonych lekarzy, higienistek, rejestratorek medycznych. 


Nasi lekarze systematycznie poszerzają swoją wiedzę na najważniejszych i prestiżowych konferencjach oraz kursach praktycznych z dziedziny stomatologii oraz implantologii stomatologicznej. 

W szerokim wachlarzu naszych usług znajdziecie Państwo między innymi leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, stomatologię zachowawczą, a także implantologię. 

W przypadku naszych najmłodszych pacjentów istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu, który uspokaja i rozluźnia w trakcie zabiegu. Stosowany w naszym centrum Master Flux Plus to najbardziej zaawansowany model urządzenia do sedacji produkowany przez włoską firmę Tecno-Gaz. 

Klinika wyposażona jest w najnowszej generacji urządzenia i materiały renomowanych firm. Przywiązujemy ogromną uwagę do precyzji i estetyki wykonywanych prac, a standardem w leczeniu endodontycznym jest praca z użyciem mikroskopu zabiegowego Leica. 

Priorytetem jest również bezpieczeństwo Pacjenta. Używane przez nas narzędzia podlegają wzorcowej sterylizacji urządzeniami Tecno-Gaz lub są jednorazowego użytku. 

Kompletna gama urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym trzy cyfrowe rentgeny Vatech oraz pantomograf cyfrowy 3D Vatech umożliwiają obrazowanie całej twarzoczaszki, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. 


Centrum Medyczne Vinea posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej i chirurgii stomatologicznej. Współpraca z NFZ  przynosi korzyści dla pacjentów, którzy otrzymują dostęp do wielu wysokospecjalistycznych procedur bez ponoszenia dodatkowych opłat. 

Nasze centrum dysponuje własnym parkingiem, klimatyzacją, WiFi, a także wszelkimi udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Centrum Medyczne Vinea łączy to, co najlepsze w nowoczesnej stomatologii. Zaufaj specjalistom i skorzystaj z szansy na nowy uśmiech i lepszą jakość życia. 

Umów się na wizytę: 510 570 011

Kontakt
510 570 011

ul. Jana Chryzostoma Paska 3, 05-660 WarkaFacebook-f


Polityka prywatności