Personel

dr n. med. Anna Cybulska

współwłaściciel Centrum Medycznego Vinea

W 2006 roku ukończyła Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywa również szkolenie specjalizacyjne. Uzyskała stopień doktora nauk medycznych z radiologii stomatologicznej. Współautorka publikacji naukowych z dziedziny radiologii stomatologicznej i protetyki. Uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów stomatologicznych.
W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz protetycznym, w tym estetycznymi odbudowami zębów, rekonstrukcjami zwarcia (np. przy patologicznym starciu) oraz indywidualnym planowaniem i leczeniem protetycznym pacjentów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

lek. stom. Jakub Zwoliński

współwłaściciel Centrum Medycznego Vinea

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kierownik Oddziału Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Uczestnik licznych kursów i staży krajowych i zagranicznych.

W Centrum Medycznym Vinea przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się implantologią (wszczepy implantów, zabiegi odtwórcze kości i tkanek miękkich).

dr n. med. Anna Kolasa-Rączka

W 2004 roku ukończyła Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalista w dziedzinie ortodoncji.  Współautorka publikacji naukowych z dziedziny radiologii stomatologicznej i ortodoncji.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się planowaniem i leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

lek. dent. Katarzyna Jankowicz-Skwarek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z roku 2009. Nieustannie dba o rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. Kontakt z Pacjentem, przekazanie kompletnych informacji w zrozumiały sposób, bezstresowe leczenie oraz jakość wykonywanych usług traktuje jako najważniejszy element w swojej pracy.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym.

lek. dent. Natalia Borek

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów odbywała staż w Chung Shan Medical University na Taiwanie, gdzie uczyła się od tamtejszych specjalistów. Obecnie w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.
W swojej pracy łączy wiedzę z nowoczesnymi metodami leczenia, a planując leczenie zwraca szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

lek. dent. Katarzyna Matulka

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczka licznych warsztatów i konferencji naukowych. Dokłada wszelkich starań aby otoczyć pacjenta profesjonalną opieką stomatologiczną.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym.

lek. dent. Anna Walachnia

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach praktycznych . Kontakt z Pacjentem, przekazanie kompletnych informacji w zrozumiały sposób, bezstresowe leczenie oraz jakość wykonywanych usług traktuje jako najważniejszy element w swojej pracy.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją i chirurgią stomatologiczną.

lek. med. Andrzej Mirosław

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Przez wiele lat pracował w Szpitalu Rejonowym w Grójcu. Specjalizację II st. w ginekologii i położnictwie ukończył w Szpitalu Połozniczo-Ginekologicznym w Warszawie przy ul Madalińskiego /obecnie Sw.Rodziny/. Następnie przez kilka lat praktykował w Hiszpanii, Irlandii i Wlk.Brytanii. Jest także członkiem tamtejszych Izb Lekarskich. Od wielu lat prowadzi własna praktykę.

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Magdalena Biela

Absolwentka II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2010 roku pracuje w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwo i ginekologia. Staże z położnictwa i patologii ciąży realizowała w Szpitalu im. Świętej Rodziny  oraz w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie.
Głównym obszarem zainteresowania Pani doktor jest chirurgia małoinwazyjna w ginekologii – laparoskopia i histeroskopia. Odbyła liczne szkolenia pozwalające doskonalić umiejętności zabiegowe, jak również poszerzać wiedzę teoretyczną z zakresu odbywanej specjalizacji. Jest autorem wielu artykułów w czasopismach naukowych, w tym międzynarodowych. W ciągu ostatnich lat prezentowała również wyniki swojej pracy naukowej na konferencjach międzynarodowych poświęconych tematyce ginekologicznej.
W codziennej pracy w szpitalu przeprowadza zabiegi operacyjne endoskopowe, przezpochwowe oraz klasyczne – drogą laparotomii. Zakres zabiegów obejmuje większość schorzeń ginekologicznych: torbiele jajników, mięśniaki macicy, obniżenie narządu rodnego, wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz zabiegi przeprowadzane w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Szczególnie specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu endometriozy, zwłaszcza głęboko naciekającej.

Dr n. med. Adam Gałązka

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista otolaryngolog. W 2015 roku obronił doktorat z zakresu drożności nosa. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Od lat związany z Kliniką Otolaryngologii WUM przy ulicy Stępińskiej oraz Oddziałem Chirurgicznym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Konsultant laryngologiczny Oddziału Endokrynologii Warszawskiego Centrum Onkologii. Autor licznych prac naukowych oraz doniesień z zakresu laryngologii.

 

W ramach pracy poza pełnym zakresem diagnostyki laryngologicznej zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów twarzy, górnych dróg oddechowych, jamy ustnej, języka, ślinianek, ucha, krtani oraz węzłów chłonnych szyi. Doświadczenie chirurgiczne obejmuje resekcje onkologiczne w pełnym zakresie onkologii głowy i szyi oraz chirurgię rekonstrukcyjną tej okolicy.

Lek. med. Małgorzata Gryka-Marton

Pani Doktor jest absolwentka I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, zakończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie reumatologii. Związana jest z Kliniką i Polikliniką Układowych Chorób Tkanki Łącznej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, poprzednio pracowała w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Spełniając pasję dydaktyczną, prowadziła zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego, również w języku angielskim. Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego oraz Amerykańskiego Kolegium Reumatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez aktywny udział w szkoleniach i kongresach krajowych i zagranicznych.

 

Pani Doktor w swojej pracy ceni rozmowę z pacjentem, dzięki której chory świadomie uczestniczy w procesie diagnostycznym i w procesie leczenia.

Lek. med. Paulina Siwik

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu medycznego, który ukończyła w 2018 roku.
Nieustannie dba o rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach praktycznych.
Na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne.

Interesuje się dermatologią i medycyną anti-aging. Odbyła liczne szkolenia pozwalające doskonalić umiejętności zabiegowe, jak również poszerzać wiedzę teoretyczną z zakresu medycyny estetycznej m.in: toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe, fibryna mezoterapia , zastosowanie kwasu hialuronowego, nici.
W pracy jest skrupulatna i kładzie mocny nacisk na wyczucie estetyki. W związku z dynamicznymi postępami w medycynie estetycznej, śledzi aktualne trendy, by móc oferować jak największą jakość usług i spełniać oczekiwania pacjentów.

Lek. med. Maciej Stankiewicz

Jest Absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację z neurologii ukończył w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Przez swoje lata zdobywał praktykę zawodową w wielu szpitalach m.in.:
• Instytut Medycyny Pracy w Łodzi
• Szpital powiatowy w Łasku i w Wołominie
• Klinika Neurologii i poradnia padaczkowa Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie.

Do chwili obecnej pracuje w Szpitalu Powiatowym Gajda – Med. w Pułtusku.
Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach neurologicznych.

Lek. med. Marcin Wielgus

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2014 rok)
oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (2015 rok).
Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku.

Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach, konferencjach i warsztatach.
Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF).

higienistka Anna Wojtczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W 2010 r. uzyskała dyplom asystentki stomatologicznej, a w 2014 r. zdała egzamin państwowy i otrzymała dyplom higienistki stomatologicznej.
W Centrum Medycznym Vinea zajmuję się profilaktyką u dzieci: impregnacją zębów mlecznych, usuwaniem złogów nazębnych, fluoryzacją, lakowaniem bruzd, leczeniem próchnicy powierzchniowej -system Icon oraz wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania, fluoryzacji i leczenie próchnicy powierzchniowej – system Icon u dorosłych.
Ponadto przeprowadza instruktaże higieny jamy ustnej, pokazując małym i dużym pacjentom, w jaki sposób prawidłowo myć zęby i dbać o higienę jamy ustnej.

Kontakt
48 334 40 91, 510 570 011

ul. Jana Chryzostoma Paska 3, 05-660 Warka

© Vinea centrum medyczne

Projekt i realizacja: addesigner.pl