Personel

dr n. med. Anna Cybulska

współwłaściciel Centrum Medycznego Vinea

W 2006 roku ukończyła Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nauczyciel akademicki w  Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się również rehabilitacją protetyczną pacjentów po chirurgicznym leczeniu nowotworów głowy i szyi. Uzyskała stopień doktora nauk medycznych oraz tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Autorka i współautorka publikacji naukowych z dziedziny radiologii stomatologicznej i protetyki. Uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów.
W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się leczeniem protetycznym, w tym estetycznymi odbudowami zębów, rekonstrukcjami zwarcia (np. przy patologicznym starciu) oraz indywidualnym planowaniem i leczeniem pacjentów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

dr n. med. Jakub Zwoliński

współwłaściciel Centrum Medycznego Vinea

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kierownik Oddziału Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Uczestnik licznych kursów i staży krajowych i zagranicznych.

W Centrum Medycznym Vinea przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się implantologią (wszczepy implantów, zabiegi odtwórcze kości i tkanek miękkich).

dr n. med. Anna Kolasa-Rączka

W 2004 roku ukończyła Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalista w dziedzinie ortodoncji.  Współautorka publikacji naukowych z dziedziny radiologii stomatologicznej i ortodoncji.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się planowaniem i leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Lek. dent. Paulina Danielak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2021 roku. Już na studiach jej głównym zainteresowaniem była ortodoncja. W 2023 roku ukończyła roczny kurs Orthodontic Seminars of California, prowadzony przez Dr Larry’ego Browna. W klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym, ortodontycznym oraz chirurgicznym. Lubi pracować z ludźmi i dba o dobry kontakt z Pacjentem. Do każdego podchodzi indywidualnie uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania.

lek. dent. Katarzyna Jankowicz-Skwarek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z roku 2009. Nieustannie dba o rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. Kontakt z Pacjentem, przekazanie kompletnych informacji w zrozumiały sposób, bezstresowe leczenie oraz jakość wykonywanych usług traktuje jako najważniejszy element w swojej pracy.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym.

Lek. dent. Julia Nguyen

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku
lekarsko-dentystycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając staż w Medicover w
Warszawie. Systematycznie bierze udział w szkoleniach i kursach. Do
swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i empatią. Zajmuje
się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych.

lek. med. Andrzej Mirosław

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Przez wiele lat pracował w Szpitalu Rejonowym w Grójcu. Specjalizację II st. w ginekologii i położnictwie ukończył w Szpitalu Połozniczo-Ginekologicznym w Warszawie przy ul Madalińskiego /obecnie Sw.Rodziny/. Następnie przez kilka lat praktykował w Hiszpanii, Irlandii i Wlk.Brytanii. Jest także członkiem tamtejszych Izb Lekarskich. Od wielu lat prowadzi własna praktykę.

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Magdalena Biela

Absolwentka II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2010 roku pracuje w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwo i ginekologia. Staże z położnictwa i patologii ciąży realizowała w Szpitalu im. Świętej Rodziny  oraz w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie.
Głównym obszarem zainteresowania Pani doktor jest chirurgia małoinwazyjna w ginekologii – laparoskopia i histeroskopia. Odbyła liczne szkolenia pozwalające doskonalić umiejętności zabiegowe, jak również poszerzać wiedzę teoretyczną z zakresu odbywanej specjalizacji. Jest autorem wielu artykułów w czasopismach naukowych, w tym międzynarodowych. W ciągu ostatnich lat prezentowała również wyniki swojej pracy naukowej na konferencjach międzynarodowych poświęconych tematyce ginekologicznej.
W codziennej pracy w szpitalu przeprowadza zabiegi operacyjne endoskopowe, przezpochwowe oraz klasyczne – drogą laparotomii. Zakres zabiegów obejmuje większość schorzeń ginekologicznych: torbiele jajników, mięśniaki macicy, obniżenie narządu rodnego, wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz zabiegi przeprowadzane w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Szczególnie specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu endometriozy, zwłaszcza głęboko naciekającej.

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa Wojciech Paduszyński

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Praktykę zawodową zdobywał m.in.
-w szpitalu w Kozienicach
-Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu a obecnie pracuje na
 stanowisku starszego asystenta
-oddziału ginekologiczno-położniczego Radomskiego Szpitala
 Specjalistycznego.
Tytuł specjalisty uzyskał w 2007 roku. Jego praca w różnych placówkach medycznych, kontakt ze szpitalem i
ciągłe kształcenie pozwala na profesjonalne podejście  do pacjentek. Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy.

Lek. med. Marcin Wielgus

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2014 rok)
oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (2015 rok).
Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku.

Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach, konferencjach i warsztatach.
Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF).

Lek. med. Małgorzata Gryka-Marton

Pani Doktor jest absolwentka I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, zakończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie reumatologii. Związana jest z Kliniką i Polikliniką Układowych Chorób Tkanki Łącznej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, poprzednio pracowała w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Spełniając pasję dydaktyczną, prowadziła zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego, również w języku angielskim. Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego oraz Amerykańskiego Kolegium Reumatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez aktywny udział w szkoleniach i kongresach krajowych i zagranicznych.

 

Pani Doktor w swojej pracy ceni rozmowę z pacjentem, dzięki której chory świadomie uczestniczy w procesie diagnostycznym i w procesie leczenia.

Lek. Elżbieta Jaroszewska-Kaca

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu
medycznego (2016) i studiów podyplomowych z zakresu medycyny
estetycznej dla lekarzy GWSH im. Wojciecha Korfantego w Katowicach (2020).
Dodatkowo uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów.
Na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie
specjalizacyjne.

W Centrum Medycznym Vinea wykonuje zabiegi medycyny estetycznej.
Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych z wykorzystaniem toksyny
botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego i mezoterapii.

mgr pielęgniarstwa Anna Sikorska

Ukończyła studia na kierunku Pielęgniarstwo Collegium Masoviense – Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie, dodatkowo posiada kwalifikacje z zakresu Pielęgniarstwa Rodzinnego.

W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się pobieraniem materiałów do badań laboratoryjnych, asystą przy zabiegach medycyny estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej (użycie osocza bogatopłytkowego) oraz szczepieniami populacyjnymi pacjentów.

higienistka Anna Wojtczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W 2010 r. uzyskała dyplom asystentki stomatologicznej, a w 2014 r. zdała egzamin państwowy i otrzymała dyplom higienistki stomatologicznej.
W Centrum Medycznym Vinea zajmuję się profilaktyką u dzieci: impregnacją zębów mlecznych, usuwaniem złogów nazębnych, fluoryzacją, lakowaniem bruzd, leczeniem próchnicy powierzchniowej -system Icon oraz wykonuje zabiegi wybielania, skalingu, piaskowania, fluoryzacji i leczenie próchnicy powierzchniowej – system Icon u dorosłych.
Ponadto przeprowadza instruktaże higieny jamy ustnej, pokazując małym i dużym pacjentom, w jaki sposób prawidłowo myć zęby i dbać o higienę jamy ustnej.

Higienistka Justyna Guziewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Od 2015 roku dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna.
Swoje umiejętności poszerza na kursach i szkoleniach teoretycznych i
praktycznych.

W Centrum Medycznym Vinea, zajmuje się higieną i profilaktyką
pacjentów w każdym wieku.

Wykonuje takie zabiegi jak: lapisowanie, lakierowanie-fluoryzacja,
lakowanie i lakowanie poszerzone, skaling, piaskowanie, leczenie
próchnicy powierzchniowej- Icon, wybielanie gabinetowe i nakładkowe,
przeprowadza badania i instruktaże oraz z przyjemnością odpowiada na
wszystkie pytania dotyczące higieny jamy ustnej dzieci, dorosłych,
kobiet w ciąży czy pacjentów protetycznych.

Higienistka Magdalena Bednarczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Medycznej na kierunku Higiena Stomatologiczna. Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do Pacjenta. Stara się go otoczyć taką opieką, by czuł się bezpiecznie i komfortowo. W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się profesjonalną higienizacją i profilaktyką Pacjentów przeprowadzając takie zabiegi jak:
skaling nad i podziąsłowy, polerowanie zębów, piaskowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny jamy ustnej, lakowanie zębów, lapisowanie.

 

Czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych wszystkich specjalizacji. Pełni również funkcje opiekuna Pacjentów objętych leczeniem wielospecjalistycznym. Towarzyszy Pacjentowi podczas całego procesu leczenia stomatologicznego. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie Pacjenta po odbytej wizycie.

Położna Adriana Gwardys

Ukończyła kierunek – położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuje w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie, opiekując się na co dzień mamami i ich maluchami. Obecnie w trakcie specjalizacji neonatologicznej i kursu Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. W 2019 roku wytypowana przez swoje pacjentki do konkursu medycznego „Hipokrates Mazowsza”, zdobyła tytuł położnej roku.
W Centrum Medycznym Vinea zajmuje się asystą przy zabiegach ginekologicznych, opieką nad kobietami w ciąży podczas wizyty u lekarza ginekologa, pobiera materiały do badań laboratoryjnych osobom w każdym wieku (od noworodka po osoby dorosłe).

Kontakt
510 570 011

ul. Jana Chryzostoma Paska 3, 05-660 Warka